U sklopu 11. kola A1 hrvatske košarkaške lige na parketu Gradskog vrta vidjeli smo dvoboj između GKK Šibenika i ekipe KK Vrijednosnica Osijek. Momčad Vladimira Krstića dobrom je igrom na kraju stigla do uvjerljive pobjede +24 (90:66).

Nakon serije gostujućih poraza i puno problema s ozljedama, malo je tko očekivao ovako uvjerljivu pobjedu Brokera. Uvodna četvrtina subotnjeg dvoboja bila je izjednačena i niti jedna momčad nije  kreirala značajniju prednost. Drugih deset minuta donosi raspoloženog Mateja Karlovića koji u nekoliko napada Brokerima donosi prednost od osam poena sa kojima domaćin odlazi na odmor (48:40). Nakon odmora, Osječani su u potpunosti slomili otpor suparnika. Raspoloženom Mateju Karloviću pridružio se Luka Pandurić što je bilo dovoljno da se prednost  poveća na + 14 (67:53). Zadnju četvrtinu domaći košarkaši otvaraju agresivnije i preciznije, prvo Pandurić s dvije, pa Kujundžić i Zebić s jednom tricom dovode Vrijednosnice Osijek do visokih +20. To je bila prednost koju košarkaši GKK Šibenika više nisu mogli ugrozite te su Brokeri utakmica rutinski priveli kraju (90:66). Kod KK Vrijednosnica Osijek najistaknutiji bili su Matej Karlović 19 i Luka Pandurić s 15 poena. Kod GKK Šibenika najučinkovitiji bio je Bruno Španja s 12, dok je Filip Vukičević postigao 11 koševa.

KK Vrijednosnice Osijek : GKK Šibenik 90:66 (21:17, 27:23, 19:13, 23:13)

KK VRIJEDNOSNICE OSIJEK: Kujundžić 7, Zebić 6, Došen 11, Diminić 12, Žulj, Bičvić, Pandurić 15, Šarac 9, Mat.Karlović 19, Mar.Karlović 6, Turalija 5.

GKK ŠIBENIK: Radovčić, Šarić, Andabaka 3, Badžim 7, Bašić 6, Blaće 8, Krajina 10, Vukičević 11, Španja 12, Vrkić, Petani 9.