Pred 500-tinjak gledalaca večeras je u maloj dvorani Gradski Vrt ekipa Vrijednosnica Osijek nadigrala Alkar, cijelu utakmicu zasluženo je bila u vodstvu, te upisala nove bodove.
KK Vrijednosnice Osijek – KK Alkar 76:69 (24:16, 11:10, 20:16, 21:27).
VROS: Torić 6, Šarac J, Došen 3, Robinson 10, Žulj, Vuković 4, Šarac A 19, Krajina 1, Karlović Mat, Karlović Mar, Turalija 8, Mustapić 25.
Alkar: Johnson 25, Boban 7, Salzburger, Modrić 8, Dominović 1, Žuljević, Gaurina 3, Bilandžić, Jurela, Vrlika 7, Vučić H 16, Vučić K 2.
Igrači Vrijednosnica odlično otvaraju utakmicu, sa raznovrsnim napadom, raspoloženim Mustapićem i čvrstom obranom ostavljaju Alkare na samo 26 koševa na poluvremenu.  U tom periodu treba istaknuti odličnu obranu Mustapića, Torića, Došena i Šarca na vanjskoj liniji Alkara. U drugom poluvremenu se nastavlja dominacija Brokera, Mustapiću se pridružuje raspoloženi Aljoša Šarac, te se prednost domaćina u 34. minuti penje na visokih je 65:49. Tada se bude Sinjani i rade seriju od 13:0, te dolaze na 65:62, no odlična Osječka publika ponovno vraća igrače trenera Vladimira Krstića u život. Koševima Došena, Robinsona i Vukovića, te dobrom obranom u zadnjoj minuti, osigurani su novi bodovi, kojima Vrijednosnice Osijek dijele prvo mjesto na tablici A1 lige, sa Cibonom, Cedevitom, Zagrebom, Šibenikom i Jolly-jem.
Slijedeće kolo Brokeri gostuju u Šibeniku u subotu, 05.11.2016 sa početkom u 17.00 sati. Direktan prijenos utakmice možete pratiti na Arena sport Televiziji.