Košarkaši Vrijednosnice OS Darda upisali su u 18. Kolu A-1 lige gostujuću pobjedu, unatoč žestokom otporu Dubrovnika (74:83). Brokeri su osvojili važne bodove u Gospinom polju koji ih ostavljaju u igri za peto mjesto.

Košarkaši Vrijednosnica OS Darde su nakon tri poraza na startu drugog dijela prvenstva izborili dvije važne pobijede koje im mogu biti značajne u ligi za Ostanak, a ujedno ih vraćaju u borbu za peto mjesto. Dubrovčani su bili u rezultatskoj prednosti samo u prvoj četvrtini, no Pandurić, Perajica, i Mileković osiguravaju Dardi prednost na kraju prve četvrtine (18:20). U nastavku Čiklić je polaganjem poravnao rezultat na (20:20), međutim Darda zahvaljujući Bičviću, Kordiću, Jugi i Budimiru ipak na poluvrijeme odlazi sa prednosti (37:29). U nastavku susreta domaćin kreće agresivnije i topi Dardinu prednost na -6 (41:47). Roko Čiklić je izvrsnim prodorom vratio domaćina na -2 (49:51), a zatim Domeniko Hajdić poravnava na (51:51), dvije minute prije kraja treće četvrtine. Odmah na početku posljednje dionice Čiklić pogađa tricu za (57:60), međutim s druge strane na isti način uzvraća Mileković  za +6 svoje momčadi. Posljednji pokušaj Dubrovčana bio je pri rezultatu (63:63), ali do vodstva nisu došli. Tri minute prije kraja susreta Darda odlazi na nedostižnih +12 (64:76) što je bilo dovoljno za zasluženo slavlje u Gospinom polju (83:74). U redovima Brokera najučinkovitiji bio je Jugo s 18 koševa, a Meznarić je dodao 15 poena. Kod Dubrovnika Roko Čiklić je postigao 18 a Maro Lučić 14 poena.

KK Dubrovnik – KK Vrjednosnica OS Darda  74:83 (18:20, 11:17, 25:23, 20:23)

KK Dubrovnik : Oštrić, Perić 8, Soko, Karač 8, D. Hajdić 11, Begić 2, Čiklić 18, Šapro, Diminić 2, Lučić 14, Došen 5, M. Hajdić 6
KK Darda: Meznaric 15, Budimir 11, Perajica 11, Jugo 18, Pandurić 8, Kordić 6, Vlaić, Mileković 7, Bičvić 7, Mandić, Čutuk