Vrijednosnice Osijek danas su upisale pobjedu protiv Omiša u Omišu.

KK Omiš Čagalj Tours – KK Vrijednosnice Osijek 84:93 (21:22, 19:25,20:26, 24:20)

Omiš: Rašetina 2, Jović 18, Petrašić 24, Mimica 14, Fulgosi 14, Mirković 6, Brkić, Matijević, Bošnjak, Topić 6.

Vrijednosnice: Bradford 2, Levanić-Kutni, Budimir 2, Krajina 2, Butorac 20, Vranješ 21, Flanjak, Dmitrović, Tomljenović 3, Vladović 11, Šiško 5, Sudžum 27.

Utakmica je počela vodstvom Vrijednosnica sa 7:0, nakon čega je domaćin napravio seriju 9:0, prva četvrtina završava minimalnim vodstvom Brokera sa 21:22. U drugoj četvrtini Brokeri su igrali agresivnije te povećavaju vodstvo na sedam poena. U drugom poluvremenu se raspala ekipa Omiša, Vrijednosnice su bile bolje u oba smjera te ostvaruju najveće vodstvo u utakmici od 22 poena (48:70). U zadnjoj dionici domaćin se uspio vratiti u igru i smanjiti zaostatak no nedovoljno za pobjedu, Brokeri zasluženo pobjeđuju sa 84:93. Za Vrijednosnice su najviše poena upisali Sudžum 27, Vranješ 21 te Butorac 20.

Sljedeću utakmicu Vrijednosnice igraju u subotu, 06.05.2023. u Kaštelama protiv KK Ribola Kaštela.