Sinoć su u 7. kolu HT Premier lige košarkaši Vrijednosnica Osijek igrale protiv KK Cibone i izgubile rezultatom 89:71.

KK Cibona – KK Vrijednosnice Osijek 89:71 (35:11, 20:30, 15:9, 19:21)

KK Cibona: Bilinovac 8, Uljarević 3, M. Ljubičić 8, Marić 5, Gilbert 4, Novačić 3, Rozić 2, K. Ljubičić 2, Slavica 10, Ross 12, Jefferson 20, Markota 12.

KK Vrijednosnice Osijek: Pavlović 2, Ihring 2, Mandić 10, Boras 2, Perić 8, Abdul-Malik 16, Šango 0, Darling 4, Vrkić 9, Gospić 18.

Prva četvrtina prolazi u potpunoj dominaciji domaćih košarkaša, ali i uz veliku pomoć gostiju iz Osijeka s 9 izgubljenih lopti. Do kraja četvrtine Cibona vodi 35:11.

Vrijednosnice bolje ulaze u drugu četvrtinu, dižu se energetski i napadački te uspijevaju do kraja poluvremena smanjiti na 14 poena razlike (55:41).

U nastavku Cibona dobrim šutom za tri poena ne dozvoljava Vrijednosnicama da im se približe i rezultat se penje na 20 poena razlike (70:50).

U posljednjoj četvrtini domaćini rutinski privode utakmicu kraju.

Najbolji strijelac domaće ekipe bio je Johndre Leon Jefferson s 20 poena, a kod Brokera Ante Gospić s 18 poena.

Sljedeće gostovanje KK Vrijednosnica Osijek je u petak, 23. studenog protiv KK Zabok.